LV
RU
EN
 
   
  Sākumlapa > Vakances

Vakances

Mūsu uzņēmuma vērtības ir palīdzējušas mums kļūt par veiksmīgu organizāciju un attīstīt drošu darba vidi, kur katra personīgais ieguldījums tiek novērtēts. Vai vēlies dalīties savā pieredzē un sasniegt savus mērķus? Šajā lapā Tu vari apskatīt aktuālās vakances.

Mēs ceram, ka Tevi ieinteresēs darbs uzņēmumā "Viadukts". Ja kāda no vakancēm Tev šķiet saistoša, piesakies darbam. Ja iepazīstoties ar Tavu pieteikumu mēs saskatīsim sadarbības iespējas, mēs ar Tevi sazināsimies.

Ja neviena no šobrīd pieejamām pozīcijām Tev nešķiet saistoša, piedāvājam Tev iespēju pievienot savu CV mūsu datu bāzei, nosūtot to uz e-pasta adresi
info@viadukts.lv, 
pa faksu 65221980 vai iesniedzot pašrocīgi mūsu birojā Jēkabpilī, Zvaigžņu ielā 6. Tu saņemsi atbildes e-pastu vai telefonzvanu tiklīdz mums būs Tavām interesēm atbilstošs darba piedāvājums.


Šobrīd "Viadukts" piedāvā darbu:
Vakances nosaukums: BŪVINŽENIERIS
Darbības joma: Būvniecība
Darba laiks: Pilna slodze
Prasības: 1) Augstākā izglītība tehnisko zinātņu (būvniecības) jomā; 2) Darba pieredze būvniecības sfērā; 3) Konstrukciju aprēķināšanas prasme; 4) Zināšanas un prasmes darbam ar AutoCAD programmu.
*Par priekšrocību uzskatīsim konstrukciju projektēšanas prasmi un/vai ģeodēzisko darbu pieredzi sertifikāta nokārtošanai.
Kontakttālrunis: 26557032, 26149456, 65223580; pieteikšanās uz e-pasta adresi: info@viadukts.lv


 

  Sākumlapa > Vakances Uzrakstīt mums: info@viadukts.lv 

Copyright LLKU "VIADUKTS" SIA
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke